Lakiernia frontów meblowych

Prolack


Zajmujemy się produkcją frontów meblowych od 2016r. Aktualnie zatrudniay wielu specjalistów, którzy dołążą wszelkich starań by każde zlecenie było zrobione z jak największą dbałością.

Dzięki zaawansowanemu sprzętowi uzyskujemy doskonałą jakość lakierownych frontów meblowych. Nasza lakierania ma na wyposażeniu specjalistyczne kabiny lakiernicze oraz sprzęt renomowanych marek.

Zależy nam aby jakość naszych usług była na jak najwyższym poziomie oraz żeby każde zlecenie zostało wykonane w ustalonym wspólnie terminie. Jakość naszych usług jest dla nas najważniejsza. Jesteśmy pewni, że nasza lakiernia frontów meblowych spełni Państwa oczekiwania.


Produkcja i lakierowanie frontów meblowych

Produkujemy fronty lakierowane z płyt MDF, fornirowane, fronty angielskie i fronty 3D na specjalne zamówienie. Posiadamy własne centrum CNC do produkcji frontów angielskich i frontów głęboko frezowanych.

Fronty przez nas produkowane są dwukrotnie malowane lakierem podkładowym (wcześniej na krawędziach położony jest izolator) i po dalszej mechanicznej obróbce mającej na celu uzyskanie doskonałej jakości powierzchni lakierujemy je ponownie dwukrotnie lakierem nawierzchniowym w przypadku powierzchni matowych i półmatowych. Połysk jest malowany trzykrotnie lakierem nawierzchniowym a następnie polerowany aby uzyskać doskonałą gładką połyskującą powierzchnię.

Możliwe jest również uzyskanie efektów specjalnych i dobrania struktury jak np. jedwabisty połysk, głęboki mat oraz perła, brokat, kameleon, soft- efekt gumy, marmuru i inne.

Do lakierowania frontów używamy najwyższej jakości lakierów firmy MILESI,ICA, NOVOL w pełnej palecie kolorów RAL, NCS i PANTONE (dzięki czemu możemy uzyskać tzw. kolory korporacyjne).

Więcej

Usługi lakierowania

Specjalizujemy się w lakierowaniu mebli i elementów meblowych, lakierami w różnych połyskliwościach w pełnej palecie barw RAL i NCS i PANTONE oraz lakierami typu metalic, perła itp. Wykonujemy również wstępną obróbkę i przygotowanie dostarczonych do lakierowania mebli i elementów (szpachlowanie natryskiem, szlifowanie powierzchni, przygotowanie pod lakierowanie).

Posiadamy również własną stolarnię w której możemy wyprodukować każdy mebel lakierowany wg dostarczonego projektu - specjalizujemy się w meblach eventowych, biurowych i nietypowych.

Więcej

Zapraszamy do współpracy!