Lakierowanie mebli

Specjalizujemy się w lakierowaniu mebli i komponentów meblowych, lakierami w różnych połyskliwościach w pełnej palecie barw RAL i NCS i PANTONE oraz lakierami typu metalic, perła itp. Wykonujemy również wstępną obróbkę i przygotowanie dostarczonych do lakierowania mebli (szpachlowanie natryskiem, szlifowanie powierzchni, przygotowanie pod lakierowanie).

Tworzymy różnego typu meble i nie straszne nam nawet nietypowe realizacje. Sprawnie i z największą starannością przygotujemy dla Was meble eventowe, biurowe i wszystkie inne. Dysponujemy własną, specjalistycznie wyposażoną stolarnią – nowoczesne maszyny i urządzenia sprawiają, że nasza praca spełnia wszelkie standardy jakości. Ponadto, specjalizujemy się również w lakierowaniu mebli i komponentów meblowych. Korzystamy z lakierów Renner. Fronty lakierowane z naszym wykonaniu przez długi czas będą ozdobą pomieszczeń różnego przeznaczenia!

Zapraszamy do współpracy, a w przypadku jakichkolwiek pytań, na przykład dotyczących ceny frontu MDF lakierowanego, frontów angielskich czy realizacji projektów mebli biurowych zapraszamy do kontaktu.

Poniższa grafika przedstawia etapy pracy lakierni przy meblach dostarczonych przez klienta:

etapy

Produkujemy i lakierujemy meble według indywidualnych projektów, jak i wszelkiego rodzaju ekspozytory i obudowy pod urządzenia RTV, grzejniki. Posiadamy duże doświadczenie we współpracy z firmami targowymi, oraz szybkie terminy realizacji.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych ostatnich realizacji.

Przykładowe realizacje:

Zapraszamy do współpracy!