Fronty kuchenne - PROLACK

Tworzymy fronty meblowe dopasowane do potrzeb i wymagań naszych klientów. Produkujemy fronty kuchenne w różnych rozmiarach i sposobach wykończenia. Jeśli chcesz zmienić wygląd swoich mebli kuchennych to świetnie trafiłeś. Znajdziesz u nas najwyższej jakości produkty, które z pewnością spodobają się Tobie i Twojej rodzinie.

Fronty lakierowane MDF

Lakierowane fronty meblowych wykonane z płyt MDF.

fronty meblowe

Fronty fornirowane

Fronty fornirowane w okleinach naturalnych i modyfikowanych.

fronty fornirowane

Fronty
angielskie

Fronty angielskie MDF - głęboko frezowane.

fronty angielskie

Fronty
kuchenne

Fronty kuchenne - nowoczesny styl, korzystna cena

fronty kuchenne

Fronty kuchenne Poznań


Dla ludzi, którym podoba się klasyczny wygląd mebli kuchennych, polecamy fronty klasyczne, w całości wykonane z MDF. Takie fronty będą idealnym wyborem dla ludzi, którzy cenią sobie elegancję i styl. Drzwi Twoich szafek w kuchni będą znów wyglądać wyjątkowo.

Nowoczesne aranżacje frontów meblowych


Dla osób bardziej ceniących nowe trendy i nowoczesność polecamy do kuchni fronty lakierowane proste. Tego typu fronty bardzo dobrze sprawdzają się w minimalistycznych wnętrzach, które nie emanują przepychem. Fronty lakierowane są odporne na wilgoć, co jest dużym plusem jeśli chodzi o meble kuchenne, gdzie para wodna jest na porządku dziennym.

Fronty kuchenne fornirowane

Jeśli nie podobają ci się fronty lakierowane, ale szukasz czegoś nowoczesnego, co ożywi Twoją kuchnię, idealne będą produkty fornirowane. Fronty drewniane produkowane są z płyty MDF i wiórowych, która jest oklejana z zewnątrz okleiną z naturalnego drewna. Fronty te produkujemy w wielu rodzajach oklein, jest możliwość zgrywania usłojenia, a efekt końcowy jaki możemy uzyskać jest imponujący.Jak dobrać odpowiednie fronty do Twojej kuchni?


Przy różnego rodzaju remontach czy przeprowadzkach każdy z nas staje przed wyborem odpowiednich frontów do kuchni. Na rynku jest wiele opcji i z pewnością, każdy wybierze coś odpowiedniego dla siebie. W naszej ofercie znajdziesz wiele ciekawych wzorów frontów kuchennych. Zapraszamy do kontaktu.